Porady i artykuły

Kotły ETNA EKO

Kotły ETNA EKO Nowatorskie rozwiązania, którym warto zaufać

Kotły ETNA EKO stanowią solidną i nowoczesną konstrukcję spawaną – zaprojektowaną i wykonaną (z zachowaniem wszelkich zaleceń zawartych w normie PN/EN 303-5) z najwyższej jakości blach. Blachy powstały z certyfikowanej stali kotłowej P265 GH o grubości 6 mm wg ISO 9001 i gwarantują długotrwałe użytkowanie. Są one odporne na czynniki, które panują w komorze spalania kotła (jest tam realizowana wysokoefektywna technika spalania paliwa...

Czytaj więcej...

Grzejniki

Grzejniki który grzejnik wybrać do łazienki

W łazience najbardziej dotkliwie odczuwamy zimno. Warto więc zadbać o to, by wyjście spod prysznica czy z wanny było równie przyjemnym doświadczeniem jak sama kąpiel. Mając to na uwadze, nie zapominaj, że w łazience temperatura musi być wyższa niż w kuchni, salonie czy sypialni, a jej poziom nie powinien spadać poniżej 24°C.

Wybierając grzejnik do łazienki kieruj się więc nie tylko jego wyglądem, ale przede wszystkim tym by spełniał

Czytaj więcej...

Ekogroszek

Ekogroszek workowany czy luzem?

To, co wyróżnia te dwa rodzaje oferowanego na rynku ekogroszku to jakośc i cena.

Ekogroszek sprzedawany luzem jest tańszy, ale trudniej jest egzekwować jego jakość – np. gdy kika ton opału zostanie wysypanych do naszego pomieszczenia gospodarczego lub na podwórko, trudno będzie go reklamować, gdyby się okazało, że stan faktyczny jednak znacznie się różni od deklarowanego przy sprzedaży. Dodatkowo przy ekogroszku luzem więcej „się narobimy i ubrudzimy”.

Czytaj więcej...

Ekogroszek

Ekogroszek opał tani, ekonomiczny, wygodny w użytkowaniu

Ekogroszek robi się coraz bardziej popularny, ponieważ jest to tani oraz najmniej pracochłonny opał spośród paliw stałych. Porównując koszty ogrzewania domu ekogroszkiem z ogrzewaniem na prąd, olej i gaz, ogrzewanie ekogroszkiem jest tańsze, nawet o 40%. Kotły na ekogroszek zapewniają komfortowe ogrzewanie domu i pozwalają obniżyć koszty ogrzewania. Kotły z podajnikiem na ekogroszek nie wymagają wielokrotnego zasypu opałem na dobę.

Czytaj więcej...

Serwis

Północna 10G
Płońsk 09-100

Telefon:
23 662 75 32


Biuro

Północna 10G
Płońsk 09-100

Telefon:
23 662 49 04

Napisz do nas
*- pola wymagane